1361-27

1361-30

حمیدهنرمند جوان و پرجنب وجوش، الن و امیرعلی ویاران شان به همراهی هومن کارگردان برنامه شبهای پنجشنبه، از ساعت 8 تا 10و گاه طولانی تر، یک برنامه پرشور و پر تحرک بنام Mix Up را بروی رادیو جوانان، به سراسر جهان می فرستند که بدنبال آن همیشه سیل ایمیل ها و پیام های فیس بوکی و تلفنی سرازیر میشود.
الن و امیرعلی که هر دو جوان تحصیلکرده، بیزینس من موفق، انسانهای خوب با ریشه های ایرانی هستند برنامه را بصورت دی جی بزرگی درواقع بصورت یک شوی بیقرار رادیویی به زبان فارسی و انگلیسی تهیه و بصورت زنده ارائه می دهند.
امیرعلی و الن درباره این برنامه می گویند:
ما قبل از چهارشنبه سوری شروع کردیم، از همان آغاز با توجه به صحبت هایی که با مهدی ذکایی سردبیر مجله جوانان و جنرال منیجر رادیو کردیم قرار شد برنامه ها، خاص جوانترها باشد، پر از شور وهیجان باشد، ضمن اینکه یک ارتباط مستقیم و زنده با شنوندگان رادیو در سراسر جهان برقرار میکنیم، به آنها موسیقی غربی وهمچنین موسیقی ناب ایرانی هدیه کنیم، به خواست آنها موسیقی را تنظیم کنیم و هر هفته هم یک ماجرا و یک خبر و سوژه را پی بگیریم و بروی مطالب چاپ شده در مجله جوانان بحث کنیم راجع به فیلم روز حرف بزنیم، درباره کنسرت های روز امریکایی به ایرانی صحبت کنیم، آهنگهای  قدیمی از یاد رفته را دوباره زنده کنیم گاه مسابقات ورزشی، بخصوص فوتبال را پیش می کشیم وبه  جزئیات بازیها و قهرمانان و عکس العمل ها در میدیای امریکایی می پردازیم.

شنوندگان برنامه ها
شنوندگان برنامه های ما و اصولا رادیو جوانان بیشتر در سنین 20 تا 35 و40 می باشند، که ما از طریق ایمیل ها و فیس بوک ها می فهمیم و بهمین جهت بنا به خواست آنها، آهنگها را تنظیم میکنیم، مهمانان را دعوت می کنیم. همین دو سه هفته قبل دوست خوب مان بابی را که در فیلم آرگو بازی کرده بود و خود در کار موسیقی و دی جی است دعوت کردیم.

تقاضای آهنگ ها
معمولا تقاضای آهنگها از جمع خوانندگان با سابقه و جدید است، از با سابقه ها،گوگوش، داریوش، ابی، سیاوش قمیشی، اندی، شهرام شب پره، بیژن مرتضوی، از جدیدی ها آرش، امیدو بسیاری دیگر که بستگی به آهنگهایی دارد که تازگی به بازار داده اند.
از خوانندگان امریکایی که بیشتر بدنبال الکترونیک میوزیک هستند،  بدنبال دی جی ها که اخیرا بهم پیوسته اند جاستین ،جی زی، کانی وست، بریتنی،  لیدی گاگا و مدانا که هنوز طرفداران خود را دارند.

1361-28

انگلیسی و فارسی
برنامه بصورت انگلیسی وفارسی است چون خیلی از شنوندگان ما زبان فارسی تکلم نمی کنند. ما هم ناچاریم آنها را دنبال کنیم ولی همان ها هم آهنگهای ایرانی می خواهند.

سوابق تحصیلی
الن و امیرعلی هر دو تحصیلکرده امریکا هستند، الن بیزینس خوانده، در کار سوپرمارکت ایرانی،خرید و فروش اتومبیل و دی جی است و یک رستوران جدید در سوپرمال وست وود دایر کرده است.
الن در زمینه دی جی ابتکارات جدیدی بکارگرفته، بطوری که همه جا کارش مورد بحث وکنجکاوی است.
امیرعلی از 17 سالگی بیزینس داشته، در کار کیترینگ و بعد هم در زمینه تکنولوژی جدید فعال است با کمپانیهای بزرگ درزمینه وب سایت کار کرده، اخیرا دست به ابتکار تازه ای در زمینه مدیکال سافت ور زده است. درزمینه تبلیغات اینترنتی کار میکند، کمپانی مارکتینگ So good را راه انداخته است.
امیرعلی والن اینروزها در میان شنوندگان رادیو بسیار محبوب شده اند، از سراسر جهان در حال تماس با آنها هستند و از طریق ایمیل های جوانان با آنها ارتباط برقرار کرده اند.

1361-29