mix1.1

ديبا عالمي قهرمان جوان

mix1.2jpg

ديبا عالمي در نوجواني، يك قهرمان است، ديبا كه شنا را از ايران آغاز كرده و در امريكا عضو تيم شناي دبيرستان الكامينو و وودلندهيلز بوده، اينك به عنوان عضو فعال و خوش استايل تيم شناي پيرس كالج لوس آنجلس، 2‌ سال است در صحنه اين ورزش مي‌درخشد.
امسال در مسابقات شناي كالج ها، ديبا در رشته پروانه  سوم و  تيم  شناي آنها اول شد، براي اولين  بار تيم شناي پيرس كالج براي مسابقات ايالتي برگزيده شد و طي سه روز مسابقه از سوي انجمن مربيان شناي امريكا، اين تيم به عضويت كميته شناي كالج هاي امريكا در آمد و هركدام از اعضاي تيم چون ديبا عالمي ، به دريافت لوحه ها وتقديرنامه هايي نائل آمدند.
ديبا كه در رشته روانشناسي يو سي ال اي پذيرفته شده، بعنوان نجات غريق از 16‌ سالگي فعاليت آغاز كرده و در منطقه كلباسس بعنوان مربي  شنا چهره آشنايي شده است.
تبريكي صميمانه داريم براي فريده جلاليان همكار خوب مان و احمد عالمي مادر و پدر ديبا براي پرورش چنين دختر قهرماني

تصاوير زيباي گلشيفته فراهاني
 
در مجله بين ا‌‌لمللي وگ VOGUE‌

mix1.3jpgmix1.4jpg

اخيرا در مجله بين المللي وگ، تصاوير زيباي گلشيفته فراهاني، ايرانيان را دچار هيجان وحيرت كرد، چرا كه ستاره محبوب فيلم هاي بعد از انقلاب درواقع بعد از حجاب و مقنعه ، ناگهان با كت و شلوار و پاپيون و  موهاي افشان با تصاوير عكاس معروف ايراني فرانسوي كريم سلوكي دست به يك انقلاب در زندگي هنري خودزد و مسلما اين آغاز يك دوره  تازه از زندگي هنري اين ستاره جسور و هنرمند است.
گلـشـيـفته بعد از بازي در فيلم جنجالي ريدلي اسكات در كنار لئونارد ديكاپريو، در حقيقت راه هاي بازگشت خود به ايران را بست و بدنبال آن در چند فيلم  از جمله >اژدها مي‌آيدمرغ و آلو< ساخته مرجانه ساتراپي ظاهر شد.
مهم ترين رويداد زندگي گلشيفته بـازي او  در فيلم تازه داريوش مهرجويي: >كيمياي رومي< است، كـه در نـقش كيميا ايفاي نقش مي‌كند  فيلمي كه معماي مونالا و شمس تبريزي را براي نخستين بار مي‌گشايد و از سوژه اي عريان و پرهياهو برخوردار است

  

مري آپيك تحت عمل جراحي پا قرار مي‌گيرد 

mix1.5jpg

مري آپيك ستاره سرشناس تاتر و سينما و تلويزيون، اينروزها تحت عمل جراحي پا قرار مي‌گيرد.
مري كه چندي پيش براثر زمـيـن خوردگي مچ پاي چپ اش دچار ضربديدگي شديد گشت بعد از ماهها معالجه، سرانجام به توصيه پزشكان بايد تحت عمل قرار گيرد، ماهها نيز با پاي گچ گرفته دست از فعاليت هميشگي بكشد.
نـكـتـه مـهم اينكه آپيك يوسفيان مادر مري نيز بدليل كشيدن عصب سياتيك، اينروزها در خانه مانده و با عـصـا حـركت مي‌كند و بقولي مادر و دختر هنرمند، در شــرايــطــي كـه بـايـد فريادرس هم باشند جدا جدا درگير درد و ناراحتي خود هستند.

 

 

 

 

سپيده رئيس سادات براي اولين بر در لوس انجلس سپيده 26‌ جون در Skirball‌ ميخواند

mix1.6jpg

 معرفي سپيده رئيس سادات
سپيده رئيس سادات در آذر 1359 به دنيا آمد . از همان نخستين سال‌هاي كودكي شوق و شور دروني، او را به آموزش و تعليم موسيقي سوق داد و پنج ساله بود كه بعد از تشويق و دلگرمي‌هاي فرود گرگين پور، به طور جدي شيفته ي اين آوا و نواي و اصيل شد. نه ساله بود كه براي درك و دريافت رديف آوازي محمود كريمي به محضر شاگردي پريسا مشغول شد و هم زمان از رهنمون‌ها و راهنمايي‌هاي جواد لشكري و ميلا‌د كيائي نيز بهره مند شد.
سلفژ غربي را نزد ايرج برخوردار و نواختن سه تار را نزد ارشد طهماسبي و مسعود شعاري آغاز كرد و در ادامه ي مسير خود شانزده ساله بود كه آشنايي و درك محضر پرويز مشكاتيان ، دريچه ي تازه‌اي از موسيقي اين سرزمين را به رويش گشود. “كنج صبوري” خود محصول همان دوره از زندگي سپيده است كه به آهنگسازي و سرپرستي پرويز مشكاتيان و هم خواني علي رستميان منتشر شد . در همان سال به مدت پنج شب به همراهي گروه نوروز درفرهنگسراي نياوران به روي صحنه رفت.
 وي پس از فارغ التحصيلي از هنرستان گرافيك در سال 1381 موفق به اخذ مدرك ليسانس با گرايش نقاشي گرديد و در سال 1387 ازدانشكده ادبيات و فلسفه دانشگاه بولونيا در رشته ي موزيكولوژي فارغ التحصيل شد . سپيده هم زمان با تحصيل در دانشگاه بولونيا براي چندين سال متوالي از محضر محمدرضا لطفي نيز بهره برد.
 او در مدت اقامت شش ساله خود در ايتاليا، به اجرا و همكاري درسازمان هاو رسانه هايي همچون يونسكو، واتيكان، و بي بي سي طي چندين كنسرت به همراه نوازندگان ايراني و غير ايراني، به شناساندن موسيقي ايران زمين پرداخت . سپيده هم اكنون ساكن كشور كاناداست و در دانشگاه تورونتو مشغول تحصيل و تحقيق در رشته ي اتنوموزيكولوژي يا فرهنگ شناسي موسيقي مي‌باشد
خوش حاليم كه حضور چنين هنرمند جوان و با استعداد ايراني‌ كه باعث افتخار ما در سطح جهاني‌ مي‌باشد را در 26 ژوئن در سالن Magnin Auditorium / Skirball Cultural Center خواهيم داشت.

دوره جديد فعاليت هاي هنري هنگامه

mix1.7jpg

هنگامه خواننده اي كه با آلبوم هاي پرفروش خود، خيلي زود در دل مردم جـاي گـرفـت، ايـنـروزها دوره تـازه فـعاليت هاي خوانندگي خود را مستقلا آغـاز كـرده و بـا قـبـول مسئوليت هاي كنسرت ها  و آلبوم هايش، مي‌كوشد تا حساب شده گام بردارد.
هنگامه كه خوانندگي را از كانادا آغاز كرد،در لوس آنجلس با اجراي ترانه ها و آهـنـگـهـاي بـاب سليقه جوانان و خانواده ها، در هر دو مسير، پيش رفت و بـيشتر ترانه هايي را كه خـوانـد، در سايت هاي اينترنتي در صدر نشينان بود از جمله ترانه جديد خالكوبي اش طرفداران زيـادي در سراسر جهان دارد.

 

 

 

 

 

 

  

DJ ‌هانيبال،‌ از نسلي نو

mix1.8jpg

برنامه پرطرفدار >ريتم شبپرشين راديو< پخش ميشود، اينروزها ‌طرفداران فراواني بدست آورده است.
هانيبال براي اين برنامه دست به ابتكارات تازه اي زده، از جمله گفتگوهاي بدون رتوش بامردم درباره هنرمندان و سوژه هاي روز، كه توجه همه سنين بويژه جوانها را بخود جلب كرده و بدليل عدم سانسور، اين برنامه بوي جواني و نسل نو ميدهد.

 

 

 

 

 

 

خانواده قهرمان پرور

mix1.10jpg

خانواده بت ملك، از ايران تا امريكا، هميشه در جمع خود  قهرمان پرورش داده اند، از بزرگان خانواده، هنوئيل بت ملك، كه او را بنام بهرام خان در ايران ميشناختند واخيرا در  امريكا درگذشت.
وي خـط فـارسـي وانـگليسي زيبايي داشت، در ايران ورزش  را از 14‌ سالگي آغاز كرد تا پاي قهرماني زيبايي اندام پيش رفت، ولي پدرش اجازه نداد و پنوئيل نيز فرمان پدر را گرامي گرفت، او انسان خيري بود، بسياري از انسانهاي نيازمند در ايران و امريكا او را ناجي خود مي‌دانستند، برادر بزرگترش امانوئل  است ملك از بهترين بازيكنان فوتبال در ايران بود. يورا  بت  ملك در رشته مشت زني قهرمان بود، همه اين برادران محبوب همه بودند، چون رفيق و فريادرس همه بودندو هنوز امانوئل و يورا به خدمات خود به مردم ادامه ميدهند.
نسل جديد خانواده بت ملك اينك به ميدان آمده است، نوه هايشان بن ايل و برون ايل كوچولو قهرمان بسكتبال هستند، نينوا بت ملك قهرمان تيم واليبال باشگاه استقلال (تاج سابق) است همه آنها آينده اي طلايي در ورزش دارند. 

 

.