1450-78

1450-73

شنبه شب در شهر سیلورلیک، در STUDIO A THEATER یک شوی زیبای رقص به مناسبت نوروز از سوی کمپانی بسیار جوان و فعال MasaAppeal Dance Co برگزار شد که قشنگ ترین رقص های سنتی، قدیمی ایرانی و شرقی و همچنین رقص هایی با نمای مدرن تر با طراحی و کارگردانی «مهسا» اجرا گردید که بسیار مورد توجه حاضرین که بیشترشان امریکایی و ایرانی بودند قرار گرفت.
برنامه ساعت 8 با کمدین جوان و معروف صحنه های امریکایی Peter the Persian پیتر د پرژن آغاز شد که با خوش آمد و شوخی های جالب او همراه بود و بعد رقص های مختلف با 8 رقصنده جوان وهنرمند شروع شد و تا ساعت 10ونیم ادامه یافت.
«مهسا» طراح وکارگردان رقص ها، که خود نیز رقصنده هنرمندی است، هنر رقص را از کودکی آغاز کرده اولین معلم او مادرش بوده، بعد تحت تعلیم بنفشه صیاد، محمد خردادیان و روحی ساوجی دوره های مختلف را گذرانده است.
مهسا اینک خود یک معلم جوان، با تجربه وهنرمند است، که شاگردان هنرمندی را هم تعلیم میدهد و به صحنه رقص روانه میکند. در شنبه شب این گروه پرشور و پر انرژی به اجرای رقص های قاجار، بندری، رقص بزک، باباکرم، کردی، عربی از جمله مصری پرداختند که هر بخش آن با لباس های زیبایی که شهلا درریز طراح بین المللی با طرح لباس رومی و منیژه تیموری خیاط هنرمندان هالیوود با طرح های قاجار و تهرانی و بندری تهیه شده بود، جلوه ای خاص به صحنه ها می داد.
از لحظه ای که برنامه ها آغاز شد، «پیتر د پرژن» فاصله های مختلف با جوک های شیرین و مسائل روز در قالب طنز، همه را سرگرم کرده بود و در فاصله آنها رقص ها بانظم و ترتیب خاص اجرا می شد ضمن اینکه چند نفری از حاضرین در مسابقه شرکت کردند و به حکم قرعه هم جوایزی به حاضرین اهدا شد.
بخش های رقص سماع و رقص شرقی با تنبک نوازی و درام چند هنرمند امریکایی: DONAVON LERMAN/ED LEE/ JEFF MARDERبسیار دیدنی بود.
این شب پرشور باهمت رقصندگان جوان: مهسا به اتفاق Raya – Sara-Shana- IrinaXara – Taji – Carina – Celine-Sooz برپا شد و هرکدام در رقص های تک نفره هم هنرمندی نشان دادند.
«مهسا» در پایان برنامه از همه حاضرین در سالن و تشویق و حمایت شان، از پدر و مادرش، از همکاران خود مریم کازرونی، فرناز و مهرناز داودی و Job Rutten و نور از Jenny Hodges و منیجر دنس Bill Brown و بخصوص از همراهی وهمکاری صممیانه Sooz Edie تشکر بسیار کرد، از لباسهای زیبای شهلا درریز و منیژه تیموریان متشکر بود.
از عکاس هنرمند Daniel J Sliwa و فیلمبردار هنرمند ED Portillo و از همه آنها که در پشت صحنه یاورش بودند.

www.masadance.com

1450-74

1450-75

1450-76

1450-77