1585-57

پرنس ماریو مکس شوامبرگ لیپ :
Prince Mario-Max Schaumburg- Lippe
Proudly Presents
Le Caviar Royale

1585-58

1585-59

پرنس ماریو مکس شوامبرگ لیپ درباره محصول تازه خاویار OSETRA می گوید برای اولین بار در جامعه ایرانی، جهت تست خاویار، این انرژی زای قدیمی، قیمت آنرا به حدود یک پنجم قیمت معمولی آن یعنی 700 دلار هر پاوند ارائه شده است.
پرنس ماریو مکس که از یک خانواده سلطنتی با سابقه 1100 سال است ومادرش پرنسس دانمارک و ریشه خانوادگی شان به شاهان وایکینگ میرسد می گوید من بدلیل علاقه و احترام به جامعه ایرانی و دوستان سرشناس فراری که در میان ایرانیان دارم از جمله دکتر ارمین کشمیری دانشمند جوان ایرانی در آلمان، تصمیم گرفتم خود این محصول را که پر از انرژی و ویتامین های مختلف است بیشتر معرفی کنم.
این نوع خاویار که به خاویار سلطنتی یا رویال خاویار Le Caviar Royale معروف است بیشتر در مهمانیهای بزرگ خانواده های سلطنتی در اروپا و همچنین در پارتی های بزرگ هالیوود در امریکا مصرف میشود، چون این خاویار بسیار کم رنگ و هر دانه آن 2mm است و اورگانیک می باشد و خیلی ها عادت دارند برای داشتن انرژی کافی در روز آنرا با صبحانه می خورند، برخی بروی پنکیک و یا شنیسل و یا بستنی میوه می خورند.
سفارش خاویارها از طریق هواپیما درون یخچال های ویژه به فرودگاههای مختلف از جمله لس آنجلس ونیویورک می آیند و از آنجا به مشتریان ارائه میشود همیشه مردم نسبت به قیمت بالای هر پاوند 3 تا 5 هزار دلار خاویار حساسیت داشتند ولی این بار برای مدتی محدود هر پاوند 700 دلار و همچنین در بسته های کوچکتر نیز ارائه میشود.
خیلی ها نمی دانند که هر قاشق چایخوری خاویار شامل: اومگا OMEGA 3 100درصد که تقویت کننده قلب و آرام بخش اعصاب است و ویتامین های B1/B2/B3/B5/B6/B12 تا 93درصد برای شادابی پوست و تقویت حافظه 15درصد سلینوم برای مبارزه با سرطان و تقویت قوای جنسی.
75 درصد لستین که برای تقویت مغز و سلامتی سلول های بدن است.

قابل توجه کیترینگ ها، سالن های عروسی و پارتی

کیترینگ ها و سالن های عروسی و پارتی می توانند به هر اندازه که نیاز دارند سفارش خاویار بدهند و در اسرع وقت آنرا درون بسته های مخصوص دریافت کنند، ضمن اینکه برای سفارشات بالا، امتیازاتی هم در نظر گرفته شده است و در ضمن اکسپرس دلیوری هم وجود دارد.
و اصولا وقتی به مدعوین خبر بدهید که با خاویار پذیرایی می شوند، احساس و هیجان بیشتری در مورد حضور خود در آن پارتی نشان میدهند.
برای اینکه همه گونه افراد با هر بودجه ای بتوانند از این خاویارها بهره بگیرند در وزنهای:
8 Oz., 4 Oz., 2 Oz.
و یک پاوندی آماده است.

****

شما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و سفارش بدهید

818- 451-9349

1585-60