1383-3

1383-4

اینروزها همه درباره پرولیز Prolase حرف می زنند، خانم ها و آقایان خوش سلیقه ومدرن،جوانها در سنین مختلف به سراغ پرولیز می روند، کلینیک های پرولیز در گلندل و تارزانا، جای سوزن انداختن نیست. براستی چرا؟
در کلینیک Prolase همیشه مراجعه کنندگان با چهره های معروف سینما و تلویزیون  وموزیک امریکایی نیز روبرو میشوند چرا که این مرکز را پایگاه زیبایی خود کرده اند. در سالیان اخیر شاهد رشد بیسابقه ای در زمینه درمان های زیبایی و کلینیک  های زیبایی در امریکا بویژه شهرهای بزرگی چون لس آنجلس بوده ایم. علاقه روزافزون همه طبقات مردم به سلامت تن و  اندام، جوان ماندن ظاهر و چهره و پیشرفت  علم پزشکی مدرن در این زمینه ها، از دلایل اصلی این رشد قابل ملاحظه بوده است.
کلینیک معروف و مجهز و مدرن لیزری Prolase که از بیشتر از 8 سال قبل در شهر گلندل به مدیریت دکتر کارو عیسی قلیان آغاز بکار کرد با گشایش کلینیک جدید خود در

900  N. Pacific Ave.
Glendale, CA 91203

گلندل، موفقیت پر اعتبار خود را جشن گرفت. در این مراسم حضور شهردار  گلندل و اعضای شورای شهر گلندل و لوس انجلس قابل ملاحظه بود که چندین تقدیرنامه به دکتر عیسی قلیان و کلینیک پرولیز ارائه شد. دکتر کارو عیسی قلیان با سابقه تحقیقات طولانی در زمینه زیبایی و لیزرهای پزشکی از سال 1997، اینک مدیریت و نظارت هر دو کلینیک Prolase را در گلندل و تارزانا بعهده دارد.
کلیه کادر پزشکی Prolase در زمینه های مختلف درمانی خود، از بالاترین استانداردهای آموزشی برخوردار و تحت نظر دکتر عیسی قلیان و کمپانی های لیزر تعلیم و آموزش می بینند.

1383-5

در کلینیک Prolase هدف اصلی مهیاکردن سرویس های درمانی، زیبایی با بالاترین استانداردها به موازات قوانین جاری در ایالت کالیفرنیا با حداقل قیمت است و استقبال شایان مردم از همه سن و سال در سالهای اخیر مهر تائید و گواهی اثبات این واقعیت بوده است.

سرویس های لیزری در کلینیک Prolase
Prolase از آخرین تکنولوژی برتر، در زمینه رفع موهای زائد بدن، رفع رگهای واریس، لکه های صورت، رفع جوش ها و اسکارهای ناشی از جوش صورت، سفت کردن پوست صورت و گردن و جوان سازی پوست صورت بهره می برد و مجهز به دستگاه های مدرن سال 2013 می باشد  که بسیار پیشرفته و تائید شده FDA       می باشند.

سرویس های غیرلیزری
برداشتن خال ها و زوائد پوستی (Skin Tag) تزریقات  Filler, Botox و  Sclerotherapy برای رفع رگهای واریسی پا، فیشال های مختلف برای جوان سازی پوست و رفع جوش های صورت،   Microdermabrasionبرای جوان سازی و سفت کردن پوست صورت و گردن، باروش غیر لیزری نیز انجام میشود.
رکورد 150 هزار درمان لیزری
نکته مهم اینکه Prolase با تکیه به سابقه طولانی درمانی خود (با بیش از 150 هزار درمان لیزری) دارای بیشترین تجربه در زمان رفع موهای زائد برای پوست های مختلف میباشد.
درمان هر مراجعه کننده با توجه به نوع پوست و رنگ پوست، ضخامت مو، بطور انفرادی و زیرنظر مستقیم پزشک یا متخصص آموزش دیده و بامهارت تعیین میشود تابهترین نتیجه درمانی باحداقل ریسک مقدور باشد.
در کلینیک های Prolase، همیشه پزشک متخصص، پرستاران با تجربه و ماهر، که سابقه طولانی درکار خود دارند درخدمت مراجعه کنندگان هستند و پرستاران برای اطلاع از آخرین شیوه های درمانی و لیزری با پزشک متخصص این کلینیک ها در هفته دو سه بار جلسه مشورتی دارند.
کلینیک های Prolase با بهره از گران ترین و مدرن ترین دستگاه های سال 2013، به مراجعه کنندگان اطمینان و آرامش خاطر می بخشند و یکی از مهم ترین موارد اینکه همه وسایل این کلینیک ها مورد استریلیزاسیون بیش از استانداردهای موجود قرار می گیرند.

Prolase Laser Clinic:

Glendale Office:
900 N Pacific Ave.
Glendale, CA 91203
Tarzana Office:
18345 Ventura Blvd #104
Tarzana CA 91356
818-507-0909
http://www.prolaseclinic.com

1383-6