1557-31

1557-33

هفته قبل در ردکارپت فیلم جدید Promise، همکاران مجله جوانان و جوانان رادیو حضور داشتند، در این میان فرح شکوهی گزارشگر اینگونه رویدادها به دلیل عید پسح، امکان شرکت نیافت، ولی همکاران مان نیکول صدیقی و مرتضی فرزانه در ردکارپت بودند و نکته جالب اینکه نام مجله و رادیو جوانان درست در کنار مجله پیپل وهالیوود رپورتر جای داشت.
نیکول صدیقی با تری جورج نویسنده و کارگردان فیلم مصاحبه کرد که تکیه جورج بروی یک عشق مثلث شبیه فیلم های بربادرفته، کازابلانکا و بیمار انگلیسی و همچنین قتل عام ارامنه بود.
شهره آغداشلو، بازیگر برجسته ایرانی در نقش حساس مارتا یک مادر ارمنی، از بازی در این نقش و فیلم بخود می بالد و عقیده دارد متاسفانه قتل عام انسانها، همین روزها هم در عراق و سوریه اتفاق می افتد و بعد از 100 سال هنوز شاهد این فجایع هستیم و این مردم هستند که تاریخ را تکرار می کنند.
جمز کرامول، بازیگر نقش های کلاسیک و حساس هالیوود می گوید فیلم قصه قتل عام ارامنه توسط دولت آن زمان ترکیه، درست حادثه ای که با 6 هزار قربانی برای یهودیان در جنگ جهانی دوم پیش آمد و اینک در یمن، سوریه رخ میدهد و مردم دیگر آنرا احساس نمی کنند.
انجلا صرافیان، بازیگرنقش مارال می گوید من نقش یک زن مسن ارمنی را بازی کردم و من به دلیل آموخته هایم از مادر و مادر بزرگ، این نقش را براحتی و با همه احساس بازی کردم و با خود می اندیشم که ارامنه حق شان چنین سرنوشت خونباری نبود.
مارکوخان، بازیگر با سابقه ارمنی می گوید متاسفانه تاریخ خودش را تکرار می کند و این حوادث همچنان در جهان رخ می دهد. من خوشحالم که با شهره آغداشلو در این فیلم همبازی بودم.
سرژ تانکیان، مشاور خلق موزیک فیلم می گوید من نه تنها بعنوان مشاور بلکه ساختن آهنگی برای فیلم دعوت شدم.

1557-34

1557-35