1592-2

1592-5

1592-6

Prynce P پرینس پی، آخرین آلبوم خود را با نام (14) با بزرگترین هیت هاپ از دالاس تگزاس، او از سال 2002 تا امروز آثارش ¾ میلیون بار دان لود شده و در همه ایستگاه های رادیویی دالاس پخش شده، در بیش از 50 مجله معتبر معرفی شده، در بیشتر شوها سولداوت شده با برندگان گرامی همکاری داشته و براستی افتخاری است برای جامعه هنری.
پرینس پی درباره خود می گوید:
نام واقعی من پیام است ولی نام هنری پرینس پی را برگزیدم حدود 15 سال است که در کار تهیه موزیک و ضبط آهنگها هستم، بهترین هیپ هاپ را در تگزاس ارائه دادم.
پرینس پی درباره نام 14 برای پروژه خود می گوید: من از آغاز 2002 این نام را انتخاب کردم و در سال 2016 به این فعالیت های موزیک نقطه پایان دادم یعنی درست 14 سال در این میدان بودم.

1592-7

پرینس پی در مورد کناره گیری از حیطه موزیک می گوید: من همه آنچه هدفم بود در حیطه موزیک انجام دادم و در حد کمال هم بود گرچه همچنان با موزیک که در خون من است ارتباط دارم. ولی اینک همه تمرکز من بروی بیزنس هایم و توسعه و گسترش هنر وهنرمند است .
پرینس پی درباره تحصیلات و تخصص های خود می گوید:
من دارای بچلر دربیزینس لاجیستیک و MBA خود را در زمینه مدیریت و 16 سال درون و بیرون دنیای کورپوریشن ها بودم ضمن اینکه یک ساندویچ شاپ زنجیره ای (which wich) با 3 سال سابقه و 90 ساعت کار در هفته و اخیرا همکاری با برادرم در زمینه ریل استیت که در داغ ترین شهر امریکا دالاس دارم درواقع من یک انسان عاشق کار و فعالیت و خستگی ناپذیر هستم، که همین مرا یاری داد موزیک لیبل خود را بیش از ده سال داشته باشم.
پرینس پی درباره این همه فعالیت و درواقع کم خوابی هایش میگوید:
می گوید خواب؟ چه معنی دارد خواب؟ من پر از انرژی هستم، انسانی که انگار همیشه دعا کرده بوده ام هر روز برای من یک هدیه است. هر روز صبح با امید انسان بهتری بودن چشم باز می کنم. من 5 هدف در زندگیم دارم که همه در کار و رسیدن به هدف هایم خلاصه شده است.
پرینس پی به خوانندگان جوان مجله جوانان توصیه می کند: هیچگاه تعلیم و یادگیری و تخصص را متوقف نکنید شما باید بدن و روان و مغز خود را برای یادگری آماده کنید و تعلیم بدهید، همیشه بدنبال یک مربی خوب باشید و تا رسیدن به نهایت ایده ال دست نکشید.
پرینس پی درباره آلبوم سابق خود و آهنگی بنام فرزندان سایروس (کورش) می گوید: من در امریکا بزرگ شدم، ولی عشق واحترام خود را به فرهنگ و تاریخ غنی ایران همیشه در ذهن خود دارم، من به مردم سرزمین خود مدیونم واین آهنگ فرزندان کورش کبیر در اصل برای جذب غیرایرانیان به این چهره نادر در تاریخ و همچنین افتخار کردن ایرانیان به تاریخ شان است و این آهنگ در سوشیال میدیا، هیاهو و انفجاری تولید کرد و توجه گسترده ای یافت.
تماس با پرینس پی:

www.pohectic.com