از اولین بیل بوردهای نوروزی «امیر» طراح بین المللی در لس آنجلس، از حدود 3 دهه پیش تا آخرین بیل بورد نوروزی اش، همیشه وهمه ساله، ایرانیان از کوچک و بزرگ از هر عقیده و مرامی، دچاراحساسات ملی شده و در برابر جامعه میزبان سرافراز می گردند.

«امیر» در تمام این سالها با بهره از سمبل های تاریخی، ملی، با تکیه به سنت های دیرین تاریخی مان، نشان داد که چقدرعاشق سرزمین ایران است و چگونه می توان در این سرزمین جلوه های غرورآمیز تاریخ و فرهنگ و هنرمان را به رخ کشید.
امیر فقط یک طراح بین المللی نیست، امیر یک ایرانی افتخارآفرین است که همه ساله در برافراشتن پرچم سرزمین مان و افتخارات تاریخی مان قدم برداشته است.
بیل بورد جدید امیر بر بلندای شلوغ ترین خیابان های لس آنجلس، در گذرگاه میلیونها نفر، چنان توجه نسل جوان را برانگیخته،که خود بروی وب سایت ها، فیس بوک ها، ایمیل ها، این احساسات را نشان دادند.

1398-4

پرچم ما، پرچم چند صدساله است
امیر یک نقاش معروف را انتخاب کرد که شیرو خورشی پرچم را بصورت زیبایی دوباره نقاشی کند می گوید وظیفه پدر و مادرهاست که به نسل جوان یادآور شود، پرچم ملی ما، بیش از 400 سال سابقه دارد، این نسل باید بداند که پرچم سه رنگ شیروخورشید ما، هویت ملی ماست، در هیچ سرزمینی بدنبال هر گونه رخداد انقلابی و تغییر رژیم، پرچم خود را تغییر نمیدهند امیر در مورد حرکت ملی و بزرگی که در حاشیه این بیل بورد احساس برانگیز در پیش دارد می گوید: ماآریایی هستیم نه عرب. من فکر می کنم دوران حرف زدن و شعار دادن پایان یافته، اینک زمان حرکت است. زمان نشان دادن غرور ملی است در همین رابطه با کمک رسانه های معتبری چون مجله جوانان و تلویزیونها در صدد هستیم، تا به برگزاری سمینارهای بزرگی برای نسل جوان دست بزنیم، سمینارهایی که بطور رایگان برگزار شود، همه آنها که می خواهند در آینده مثلا مهندس آرشیتکت بشوند، با معروف ترین آرشیتکت های جهان روبرو شوند و با رهنمودهای آنها تصمیم بگیرند، آن گروه از جوانان که قصد دارند در آینده بازیگر، کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون بشوند، با دعوتی که ازنامداران هالیوود می کنیم، در آن سمینار بانسل جوان ایرانی حرف میزنند، آنها را راهنمایی می کنند آنها که می خواهند در آینده سیاستمدار شوند، با دعوت از نمایندگان کنگره، سنا، سمینارهایی برپا می داریم تا نسل جوان ما برای ورود به دنیای سیاست آماده شوند و اینگونه راهگشای نسلی باشیم که دراین سرزمین، لیاقت و توانایی خود را نشان داده است.

1398-5

ماجرای نام خلیج فارس
ماجرای گوگل وحذف نام خلیج فارس، که منجر به برپائی بزرگترین تجمع ایرانیان در فدرال بیلدینگ شد، در اصل ثابت کرد که وقتی دست به دست هم بدهیم، وقتی نسل جوان را وارد هر حرکت تازه جامعه خود بکنیم، به نتیجه درخشانی دست می یابیم دیدیم که باحرکت بزرگ و موثر ما با حضور پدر و مادرها، جوانان و نوجوانان چگونه گوگل تسلیم شد و به سرعت نام غرورآمیز خلیج فارس را به نقشه های خود برگرداند و همه اینها خبر میدهد، که هر حرکتی در جامعه ایرانی باید با حضور نسل جوان باشد، تا سریع تر و موثرتر به نتیجه برسد.

جلوه نوروز در امریکا
همزمان شهردار لس آنجلس تام بردلی و پرزیدنت ریگان در دهه 1980 تقاضای امیر را قبول کردند که نوروز را به رسمیت بشناسند.
اینک ما پدر ومادرها وظیفه داریم، این حس غرورآمیز را به نسل جوان انتقال دهیم، بنظر من بزرگترین دشمن آینده ایران، بی تفاوتی است، حرمت به تاریخ و هویت ملی مان، ایجاد همبستگی و یگانگی، راهگشای آینده نسل جوان ماست.

برای پیگیری این برنامه ها
 می توانید با ایمیل زیر تماس بگیرید:

dobarehmisazamataiyvatan
@gmail.com
Facebook/Amir Bahadori

1398-6