1325-24

1325-25

همه ما ایرانیان با چهره زیبا و دوست داشتنی او آشنا هستیم حدود 20 سال است شاهد تولد و حضور شینی در موسیقی ایرانی بودیم. او درکنار اندی و باموسیقی ایرانی در بزرگترین تورهای دنیا شرکت کرده است و امروز یکی از مهره های محبوب موسیقی ایران بشمار میرود. آهنگ گل سنگم را که با سبک مخصوص خودش می خواند، آهنگ  سوقاتی  از هایده با لهجه لطیف امریکایی، آهنگ گل گلدون با آن مهارت می خواند و بالاخره آهنگ DJ که درکنار اندی خواند همه وهمه نشان دهنده عشق وعلاقه شینی به موسیقی و کلام فارسی و عشق به فرهنگ و هنر ایران میباشد.1325-27
آهنگ «برگرد به من» با ترانه بسیار زیبای پاکسیما یکی از شاهکارهای هنر موسیقی اسپانیا می باشد که شینی آن را با مهارت کامل اجرا می کند.
دوستانی که او را از نزدیک می شناسند می دانند که او از یک خانواده بسیار محترم امریکایی از ایالت آرکانزاس میاید و مثل ما ایرانیان خانواده او بسیار نزدیک به هم و خونگرم می باشند و با همین خصلت شینی توانسته است در این بیست سال گذشته دل ایرانیان و ارامنه ایران را که از نزدیک کارهای او را دنبال می کنند بدست بیاورد. هنرمندانی که با او کار کرده اند و بخصوص اندی که سالها با یکدیگر تورهای مختلف و آهنگهای بسیار کار کرده اند شینی را به عنوان یک خواننده چیره دست با تکنیک بالا، یک صدای لطیف بمانند فرشتگان و یک شاعر و آهنگساز در موسیقی امریکایی بیاد  می آورند.
وقتی آلبوم شینی بانام At The Casba در مارکت امریکایی به بازارآمد در بیشتر رادیوهای امریکایی در Top Ten و حتی در مقام بالاتر از جانت جاکسون و مدانا قرار گرفت.1325-28
در طول سالهای فعالیت شینی با ایرانیان همیشه در کارهای خیریه، ارامنه، ایرانیان، یهودیان، بهائیان، افغانی و امریکایی، پیشقدم بوده است و یکی از اعضای معتبر PCRM می باشد که به حیوانات کمک می کنند. شینی  در کنار موسیقی خود به کار فیلمسازی نیز می پردازد و در این زمینه به موفقیت های چشم گیری دست یافته است و از آنجائی که خود در مکتب مایزنر درس خوانده است مورد احترام هنرپیشه های امریکایی نیز میباشد.
شینی با هنرپیشگی و با خواندن آهنگهایی برای فیلم های مختلف در چندین و چند برنامه های تلویزیونی امریکایی و چندین فیلم بزرگ امریکایی شرکت کرده است. او برنده جایزه صدای ممتاز در فیلم های One night with king که یک فیلم 20 میلیون دلاری درباره کورش کبیر بود شد و در فیلم Crash که برنده اسکار برای بهترین فیلم سال شد شینی به زبان اسپانیولی یکی از1325-31 آهنگهایی که خود ساخته است می خواند.
طرفداران شینی او را از بازی های Play Station می شناسند Parasite eve یکی از بازیهای معتبر و موفقSony Play Station  میباشد که شینی در این مجموعه به زبان لاتین می خواند.
امروز شینی یک عروس ایرانیست. پس از چندین سال با ازدواج با اندی هنرمند محبوب ایرانی ثابت کرد که همان شهرزاد قصه گو است که در زندگی قبلی حتما ایرانی بوده است به همین دلیل میلیونها ایرانی و ارامنه ایرانی  شینی را صمیمانه دوست دارند و در فیس بوک طرفداران او از ایران همیشه او را تشویق و حمایت می کنند.
وقتی شینی آهنگ DJ را درکنار اندی و در گریک تیاتر اجرا کرد مردم با رقص و پایکوبی فضای باز گریک تیاتر را در هالیوود و با همصدایی با آندو امریکاییان حاضر در سالن را به حیرت آوردند که مردم تک تک اشعار او را حفظ هستند و با عشق و محبت می خوانند.
امسال سال خوبی برای شینی بوده است، بعد از دو آهنگ DJ و برگرد به من با میکس Mehran Abbasi وبدنبال ازدواج پرسروصدای او با اندی ، شینی به دعوت ایرانیان از دبی تا کانادا تا اروپا دائم در عروسی ها و مهمانی هاست و با 1325-33صدای شیرین خود طرفداران خود را خوشحال میکند.
آخرین کار شینی ساختن آهنگی با نامHear Your Voice می باشد که او با مهارت کامل شعر و آهنگ را نوشته و تهیه کرده است.
در این آهنگ 10 خواننده از کشورهای مختلف شرکت دارند و این آهنگ برای عشق و همبستگی برای هم نوع خود در جهان  میباشد.
چند هفته  قبل شینی، اندی و لیل کولت Liel Colet خواننده اسرائیلی برروی صحنه دانشگاه سیراکیوز در نیویورک و برای دالی لاما این آهنگ را خواندند و دالایی لاما از اندی وشینی و کولت شخصا تشکر کرد و مردم با شنیدن این آهنگ به وجد آمدند. این آهنگ به زودی به بازار می آید و تمام عواید آن را شینی و همکارانش به یکی از بزرگترین سازمانهای غیر انتفاعی برای بچه های محتاج جهان واگذار می کنند.
مجله جوانان به شینی این امریکایی که عاشق ایرانیان است افتخار می کند و آرزوی بهترین ها را برای او دارد.

www.shanimusic.com

Facebook/shani rigsbee

Tuitter/shani Rigsbee