1435-47

1435-48

«منوچهر زندی» که مدیریت چند کمپانی را عهده دار است، اینروزها کمپانی Vitality Tech «ویتالیتی تک» ارائه کننده دستگاه های زیبایی راگسترش داده و علاوه بر ترکیه، اروپا، کانادا، در امریکا نیز ارائه نموده است.
منوچهر زندی می گوید ما نمایندگی دستگاه های SPL را در امریکا و کانادا داریم، که این دستگاه ها جهت: از بین بردن موهای زائد، کوچک و بزرگ کردن سینه ها، از بین بردن مویرگهای سطحی Skin, Rejuvenation Spider Veins Removal، و زمینه های مختلف زیبایی است.

این دستگاه ها برای کلینیک ها زیبایی و پزشکی، اسپا، و سالن های زیبایی مورد بهره برداری قرار میگیرد. خدماتی که این کمپانی انجام می دهد، از سرمایه گذاری، فروش بصورت اقساط، یاری به تهیه لوکیشن، دوره های تعلیماتی ، و بالاخره تهیه وسایل یدکی و تعمیرات است.
خیلی ها که می خواهند این بیزینس را شروع کنند، مسلما ابتدا نیاز به گذراندن دوره های مخصوص کوتاه مدت عملی دارند، که ما سریعا به آنها یاد می دهیم، تا آمادگی کار را داشته باشند.

خیلی ها قصد سرمایه گذاری دارند، ما برای چنین افرادی، امکانات سرمایه گذاری مطمئن را فراهم می سازیم، سرمایه گذارمی تواند خود در همان کمپانی بعنوان کارمند کارکند، حقوق بگیرد و در ضمن حداقل 10درصد سود بردارد، اینکه می گویم 10 درصد، برای اینکه یک کمپانی تا حرکت اصلی خود را آغاز کند. سوددهی نشان بدهد، بستگی به محل و شهر و نوع مشتریان دارد، ولی بمرور که جا می افتاد مسلما سود کمپانی بالا می رود، اصولا ما آمادگی شرکت داریم، این خود نشان میدهد که ما به سوددهی و موفقیت این دستگاه ها اطمینان داریم.

انتخاب جا و لوکیشن
ما در مورد لوکیشن به علاقمندان کمک می کنیم، افراد متخصص را در اختیار داریم که بهترین مکان ها را پیدا می کنند، ما در مورد لیزکردن و قراردادها کنارشان هستیم، ابتدا بدنبال اماکنی می گردیم که قبلا کلینیک، یا اسپا باشند، که نیازی به بازسازی و هزینه های اولیه نباشد، در غیر اینصورت گروهی را داریم که همه چیز را ساخته و پرداخته و تحویل می دهند در قدم به قدم این بیزینس ما با مشتریان خود هستیم، بعضی ها می خواهند شخصا سرمایه گذاری کنند و خود بالای سر بیزینس خود باشند ما برای این گروه، همه نوع امکانات را فراهم می سازیم، بعد از نصب دستگاه ها، برای شیوه بکارگیری آنها، در موارد تعمیر، تعویض وسایل، حتی خود دستگاه ها، در اختیارشان هستیم.

Zandi

قیمت دستگاه ها
این دستگاه ها، یا ماشین ها را ما از ژاپن و آلمان وارد می کنیم، قیمت ها از 8 تا 30 هزار دلار است، جالب اینکه بدانید خیلی ها از قیمت بالای این دستگاه ها واهمه داشتند، ولی وقتی ما برایشان توضیح دادیم شبیه همین دستگاه ها، با کمی دستکاری و مونتاژ در امریکا، با ده برابر قیمت فروخته می شود، ابتدا باورشان نمی شد و این واقعیت دارد، چون مثل همه دستگاهها و ماشین های جدید همه چیز خلاصه و کوچک و ارزان شده است، شما حتی به تغییر و تحول در کامپیوتر و تلفن دستی در همین سالهای اخیر توجه کنید، متوجه می شوید که چه انقلابی صورت گرفته و یک تلفن دستی چه عملکردها و چه وظایفی را انجام می دهد.
ما برای افرادی که این دستگاه ها را می خرند، امکانات قسط بندی بدون بهره را فراهم میکنیم، ضمن اینکه 3 تا 5 سال گارانتی داریم و فکر می کنیم همین امتیازات، نیت ما در جهت کمک به جامعه ایرانی نشان میدهد.

ما در کانادا و امریکا دفاتری داریم ولی می توانیم به افراد علاقمند در سراسر امریکا کمک کنیم، در سریع ترین زمان، دستگاه ها را برایشان آماده سازیم وحتی زمان تعمیر و تعویض هم آنها را از طریق کامپیوتر به سیستم ایمیل و ارسال وسایل یاری می رسانیم.

با توجه به اینکه اخیرا هم خانم ها و هم آقایان علاقمند بهره از این دستگاه ها شده اند، در اصل همه به فکر زیبایی اندام و چهره خود هستند، اینکه با این دستگاه ها نیازی به جراحی نیست، عوارض جانبی ندارد ما در قدم اول، علاقمندی خود را در سرمایه گذاری و شراکت نشان میدهیم، ولی اگر شخص خود می خواهد کمپانی را اداره کند، فقط کمک اش می کنیم و در همه زمینه ها، تجربه های خود را به آنها انتقال می دهیم.

علاقمندان نه تنها می توانند بروی وب سایت ما بروند و در جریان فعالیت ها و امکانات کمپانی ما قرار گیرند می توانند با ایمیل و یا تلفن با ما تماس بگیرند، ما تاملی و تاخیری در ارتباط با مشتریان خود نداریم.

www.vitalitytech.com
USA: (213) 928-7380
Canada: (647) 504-4565