1488-27

1488-23

افشین محجوب را همه به عنوان دی جی داستین DJ Dastin می شناسند.
خودش می گوید از 14 سالگی در سوئد شروع کردم، درس می خواندم، ولی همه تفریح و سرگرمی ام موسیقی و شغل دی جی بود، که آنروزها هنوز جا نیفتاده بود، چون شغل گرانی بود، باید مرتب نوار می خریدم، آرشیو درست می کردم، دستگاه های گرانقیمت تهیه می دیدم و همین علاقه و پیگیری سبب شد تا خیلی زود در مراکز ویژه جوانان در سوئد، مشغول بشوم، مراکزی که برای جذب نوجوانان بود تا از آلودگی ها بدور بمانند. خیلی زود در سالن های بزرگ 2500 نفره به اجرا پرداختم. کم کم به موزیک ایرانی نیز روی آوردم و به یک کلاب در استکهلم دعوت شدم و در بیشتر کلاب های ایرانی، من دی جی بودم. البته در فضای هنری سوئد هم کار می کردم.
من تحصیلاتم را در رشته مهندسی پایان دادم، بعد برای ادامه تحصیل به امریکا آمدم و در رشته مورد علاقه ام سینما و تی وی پروداکشن ادامه دادم، بعد به سوئد برگشتم 3 سال با شبکه من و تو همکاری داشتم در برنامه «بفرمائید شام» که خیلی موفق بود.
بعد از آن به دبی رفتم و با شبکه «فارسی وان» همکاری را شروع کردم، یک برنامه کاملا ابتکاری ارائه دادیم، که ضمن اجرای موزیک به مناطق دیدنی دبی سر می زدیم وهمین سبب شد اسپانسرهای خوبی پیدا کنیم، حتی کمپانی سونی اسپانسر برنامه «جی وان» شد. آنروزها خوانندگان محبوب روز که به دبی می آمدند مهمان برنامه من بودند.
جهانگردی من تا آلمان و سپس لس آنجلس پی گرفته شد و اینک در اینجا ضمن ارائه کار «دی جی» بدنبال تهیه وارائه برنامه های تلویزیونی متفاوتی هستم.
دوستانی که می خواهند با من همکاری کنند با سایت زیر تماس بگیرند.

DJDustin.com

1488-24

1488-25